مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند تشکیل شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند برای سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1395 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند، این مجمع در تاریخ 21 دی ماه امسال با مشارکت بیش از 91 درصد سهامداران شرکت در سالن اجتماعات سرپرستی بانک مسکن مرکزی برگزار گردید. ترکیب هیأت رئیسه مجمع شامل محمدرضا امینی به عنوان رئیس، محمدمهدی نادری نورعینی به عنوان ناظر اول، مسلم صالحی به عنوان ناظر دوم و ابوالفضل محمودی به عنوان منشی بود.

علیرضا نوربهشت، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند در این جلسه گزارش فعالیت هیأت مدیره را برای سهامداران ارائه و فعالیت‌ها و برنامه‌های این شرکت را برای سهامداران و اصحاب رسانه تشریح نمود. پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی شرکت به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید. همچنین مقرر شد از محل سود محقق شده، به ازای هر سهم مبلغ150  ریال بین سهامداران تقسیم شود.

در ادامه مجمع، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه کثیر الانتشار دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت تعیین شدند. دستور جلسه بعدی، انتخاب اعضای هیأت مدیره بود که با تصویب مجمع،‌ اعضای حقوقی هیأت مدیره شرکت برای دو سال به شرح زیر انتخاب شدند:

شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن (سهامی عام)

شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز (سهامی خاص)

شرکت بازرگانی سرمایه گذاری مسکن (سهامی خاص)

شرکت مهندسین مشاور سرمایه گذاری مسکن (سهامی خاص)

شرکت پارس مسکن سامان ( سهامی خاص)

شایان ذکر است شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند یکی از شرکت ‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن می‌باشد که با ماهیت شعبه و مرکزیت اراک با تحت پوشش قرار دادن استان‌های اراک و قم در سال 1369 تأسیس و از سال 1385 به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه داد. شرکت در سال 1394 به سهامی عام تبدیل و با نماد «ثالوند» وارد بازار فرابورس شد که تاکنون 5143 واحد مسکونی، تجاری و اداری با زیر بنای بالغ بر 560000 متر مربع احداث و واگذار نموده است.

مجمع95
مجمع 95
مجمع95
مجمع95

۲۵ دی ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید